Lodges in Districts - Grand Lodge of Michigan

Lodges in Districts

Lodge Name
 City/County
 Meets
 Members
BGP/DDI District: 1
Lake Superior No. 67  Ewen/Ontonagon 7:00 P.M 1st Mon  48
Marquette No. 101  Marquette/Marquette 7:30 P.M 3rd Tue  138
Copper Country No. 135  Hancock/Houghton 2nd Wed Monthly@ 7:30 PM  81
Teal Lake No. 202  Negaunee/Marquette 7:30 P.M 1st Tue  65
Ironwood No. 389  Ironwood/Gogebic 7:30 P.M 2nd Thu  38
L'Anse No. 547  Lanse/Baraga 7:30 P.M 2nd Tue  58
Grand Master No. 700  Alma/Gratiot 7:30 1st Thu  194
Fiat Lux Lodge of Research & Education No. 1004  Marquette/Marquette 3d Sat of Mar,Jun,Sep,Dec  21
BGP/DDI District: 2
Delta No. 195  Escanaba/Delta 2nd Thu Monthly@ 7:30 PM  49
Menominee No. 269  Menominee/Menominee 7:30 P.M 3rd Tue  41
Crystal Falls-Iron River No. 385  Crystal Falls/Iron 1st Thu Monthly@ 6:30 PM  71
Iron Mountain No. 388  Iron Mountain/Dickinson 7:00 P.M 1st Wed  59
Gladstone No. 396  Gladstone/Delta 1st Sat Monthly@ 2:00 PM  52
BGP/DDI District: 3
Bethel No. 358  Sault Sainte Marie/Chippewa 7:30 P.M 2nd Tue  93
St Ignace No. 369  Saint Ignace/Mackinac 3rd Wed Monthly@ 7:30 PM  55
Lakeside No. 371  Manistique/Schoolcraft 3rd Mon Monthly@ 7:00 PM  43
McMillan No. 400  Newberry/Luce 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  62
Grand Island No. 422  Munising/Alger 7:30 P.M 2nd Wed  47
Les Cheneaux No. 590  Cedarville/Mackinac 7:00 pm 2nd Thu  58
BGP/DDI District: 4
Charlevoix No. 282  Charlevoix/Charlevoix 8:00 P.M 2nd Tue  88
Petoskey No. 344  Petoskey/Emmet 7:30 P.M 2nd Mon  32
Harbor Springs No. 378  Harbor Springs/Emmet 7:30 P.M 1st Mon  28
Central Lake No. 426  Central Lake/Antrim 7:00 P.M 2nd Tue  31
Pellston No. 440  Pellston/Emmet 1st Wed Monthly@ 7:00 PM  67
Karnak No. 442  Indian River/Cheboygan 3rd Thu Jan-Feb@ 7:30 PM / 3rd Thu Apr-Dec@ 7:30 PM  81
BGP/DDI District: 5
Traverse City No. 222  Traverse City/Leelanau 7:00 P.M 1st Mon  90
East Bay No. 264  Williamsburg/Grand Traverse 7:30 P.M 2nd Tue  76
Benzie Area No. 270  Benzonia/Benzie 2nd Thu Monthly@ 7:30 PM  122
Elk Rapids No. 275  Elk Rapids/Antrim 7:30 P.M 1st Thu  64
Bellaire No. 398  Bellaire/Antrim 7:30 P.M 1st Tue  67
Empire No. 597  Empire/Leelanau 7:30 P.M 1st Thu  52
BGP/DDI District: 6
Alpena-Hopper No. 199  Alpena/Alpena 1st Wed Monthly@ 7:00 PM  77
Alcona No. 292  Lincoln/Alcona 2nd Thu Monthly@ 7:00 PM  79
Grayling No. 356  Grayling/Crawford 7:30 P.M 1st Thu  114
Rogers City No. 493  Rogers City/Presque Isle 1st Thu Monthly@ 7:00 PM  45
Atlanta No. 516  Atlanta/Montmorency 7:30 P.M 1st Mon  59
45th Parallel Lodge No. 581  Lewiston/Montmorency 7:30 P.M. 2nd Wed  67
Mio No. 596  Mio/Oscoda 7:30 P.M 1st Wed  41
BGP/DDI District: 7
Au Sable No. 243  Oscoda/Iosco 2nd Wed Monthly@ 7:00 PM  53
Tawas No. 274  Tawas City/Iosco 7:30 P.M 1st Tue  76
West Branch No. 376  West Branch/Ogemaw 7:30 P.M 1st Tue  84
Whittemore No. 471  Whittemore/Iosco 7:00 P.M 3rd Tue  18
Hale No. 518  Hale/Iosco 7:00 P.M 2nd Tue  53
Houghton Lake/Roscommon No. 579  Houghton Lake/Roscommon 2nd Mon Sep@ 7:00 PM  65
BGP/DDI District: 8
Manistee No. 228  Manistee/Manistee 2nd Mon Mar-Dec@ 6:30 PM  30
Cadillac Clam Lake No. 331  Cadillac/Wexford 7:00 P.M 2nd Tue  81
Carl G. Cornett No. 347  Manton/Wexford 1st Thu Apr-Dec@ 7:00 PM  50
Luther - Lakes No. 370  Luther/Lake 7:30 P.M 2nd Thu  70
Lake City No. 408  Lake City/Missaukee 7:00 P.M 1st Mon  72
James E. Dillon No. 466  Mesick/Wexford 7:00 P.M 1st Mon  52
Onekama No. 497  Onekama/Manistee 2nd Wed Mar-Dec@ 7:30 PM  19
BGP/DDI District: 9
Wabon No. 305  Mount Pleasant/Isabella 7:30 P.M 1st Wed  64
Gladwin No. 397  Gladwin/Gladwin 7:00 P.M. 2nd Tuesday  118
James A. Cliff No. 424  Weidman/Isabella 2nd Wed 7:00PM  56
Warren Lodge No. 427  Coleman/Midland 8:00 P.M. 1st Tue  124
John J. Carton No. 436  Harrison/Clare 7:00 p.m 2nd Wed  91
BGP/DDI District: 10
Big Rapids No. 171  Big Rapids/Mecosta 7:30 P.M 1st Wed  57
Montague-Whitehall No. 198  Montague/Muskegon 7:30 P.M 1st Tue  64
Oceana Wigton Benona No. 200  Hart/Oceana 7:30 P.M 1st Wed  49
Pere Marquette No. 299  Ludington/Mason 7:30 P.M 3rd Wed  34
Evart No. 320  Evart/Osceola 7:30 P.M 3rd Tue  38
Hesperia-Arcana No. 346  Hesperia/Oceana 1st Thu Monthly@ 7:00 PM  52
Lou B. Winsor No. 363  Reed City/Osceola 7:30 P.M 1st Thu  81
BGP/DDI District: 11
Grand Rapids No. 34  Grand Rapids /Kent 2nd Wed Monthly @ 7:30pm  233
Grand Haven No. 139  Grand Haven/Ottawa 7:30 P.M 2nd Wed  76
Muskegon No. 140  Grand Haven/Muskegon 2nd Mon Monthly@ 7:30 PM  96
Lisbon-Crescent No. 229  Ravenna/Kent 7:30 P.M 1st Thu  93
Rockford No. 246  Rockford/Kent 7:30 P.M 1st Thu  80
Sparta No. 334  Ravenna/Kent 7:30 P.M 1st Mon  62
Doric No. 342  Grand Rapids/Kent 1st Thu Jan-Jun/Sep-Dec@ 7:30 PM  229
Alexandria Lodge of Research and Study No. 1002  Grand Rapids/Kent 1st Sat, NovMarMaySep  18
BGP/DDI District: 12
Greenville No. 96  Greenville/Montcalm 7:30 P.M 2nd Mon  62
Howard City No. 329  Howard City/Alcona 3rd Tue Monthly@ 7:00 PM  55
Belding-Ionia No. 355  Belding/Ionia 7:30 P.M 1st Mon  84
Edmore No. 360  Edmore/Montcalm 7:00 P.M 1st Tue  27
Six Lakes No. 454  Six Lakes/Montcalm 7:30 p.m. 2nd Mon  92
Trufant No. 456  Trufant/Montcalm 7:30 P.M 1st Tue  26
BGP/DDI District: 13
St Johns-Ovid No. 105  Saint Johns/Clinton 7:30 P.M 1st Mon  79
Ithaca No. 123  Ithaca/Gratiot 7:30 P.M 1st Thu  63
Tuscan-Mt. Gilead No. 178  Hubbardston/Ionia 8:00 AM 1st Sat  94
Elsie No. 238  Elsie/Clinton 7:30 P.M 2nd Tue  39
Alma No. 244  Alma/Gratiot 7:00P.M 1st Wed  201
Carson City No. 306  Carson City/Montcalm 7:30 P.M 1st Thu  32
Breckenridge No. 406  Breckenridge/Gratiot 7:30 P.M 2nd Thu  67
BGP/DDI District: 14
Saginaw No. 77  Saginaw/Saginaw 7:30 P.M. 1st Tue  297
Wenona No. 256  Bay City/Bay 7:30 P.M 2nd Tue  88
Bridgeport No. 258  Bridgeport/Saginaw 7:30 P.M 1st Tue  57
Centre No. 273  Midland/Midland 7:30 P.M 1st Thu  177
St. Charles No. 313  Saint Charles/Saginaw 7:30 P.M 1st Wed  55
Joppa No. 315  Bay City/Bay 7:30 P.M 1st Tue  103
BGP/DDI District: 15
Vassar No. 163  Millington/Tuscola 7:30 P.M 1st Mon  35
Genesee No. 174  Flushing/Genesee 7:00 P.M 1st Wed  97
Flushing No. 223  Flushing/Genesee 7:00 P.M 1st Tue  76
Hugh McCurdy No. 381  New Lothrop/Shiawassee 7:30 P.M 2nd Wed  31
Montrose No. 428  Montrose/Genesee 1st Thu Jan-Jun@ 7:00 PM / 1st Thu Sep-Dec@ 7:00 PM  64
Millington No. 470  Millington/Tuscola 7:00 P.M 2nd Mon  47
Birch Run No. 514  Birch Run/Saginaw 7:00 P.M 1st Thu  71
BGP/DDI District: 16
Byron No. 80  Byron/Shiawassee 7:00 P.M 1st Tue  84
Owosso No. 81  Owosso/Shiawassee 3rd Sat Monthly@ 7:00 PM  121
Linden No. 132  Linden/Genesee 7:00 P.M 1st Mon  138
North Newburg No. 161  Durand/Shiawassee 7:00 P.M 2nd Wed  74
Perry No. 350  Perry/Shiawassee 7:30 P.M 1st Thu  42
Swartz Creek No. 458  Swartz Creek/Genesee 7:00 P.M 1st Wed  159
Morning Star No. 556  Swartz Creek/Genesee 9:00 AM 1st Mon  102
BGP/DDI District: 17
Vienna No. 205  Clio/Genesee 7:00 P.M 1st Tue  161
Fellowship No. 236  Flint/Genesee 1st Tue Monthly@ 7:00 PM  188
Otisville No. 401  Otisville/Genesee 7:00 P.M 1st Tue  74
Welfare No. 517  Flint/Genesee 7:00 P.M 1st Wed  89
Mt. Morris No. 535  Mount Morris/Genesee 7:00 P.M 1st Tue  125
BGP/DDI District: 18
Mt. Moriah No. 226  Caro/Tuscola 7:30 P.M 1st Wed  132
Marlette No. 343  Marlette/Sanilac 8:00 P.M 1st Tue  39
Verona-Huron No. 365  Bad Axe/Huron 7:30 P.M 1st Wed  48
Marion No. 392  Deckerville/Sanilac 8:00 P.M 1st Wed  67
Custer No. 393  Sandusky/Sanilac 7:30 P.M 1st Thu  68
Hubbard - Winsor No. 420  Pigeon/Huron 7:30 P.M 3rd Mon  73
Croswell No. 469  Croswell/Sanilac 1st Tue Monthly@ 7:00 PM  100
BGP/DDI District: 19
Almont-Dryden No. 51  Almont/Lapeer 7:30 P.M 2nd Thu  63
Lapeer No. 54  Lapeer/Lapeer 1st Mon Monthly@ 7:30 PM  120
Forest No. 126  Capac/St Clair 7:30 P.M 1st Tue  53
Metamora-Hadley No. 210  Metamora/Lapeer 7:30 P.M 1st Thu  51
Attica Imlay No. 295  Almont/Lapeer 7:00 P.M 1st Tue  48
North Branch No. 312  North Branch/Lapeer 1st Mon Monthly@ 7:30 PM  37
Brown City No. 409  Brown City/Sanilac 7:00 P.M 1st Mon  39
BGP/DDI District: 20
Cedar No. 60  Clarkston/Oakland 8:00 P.M 1st Thu  157
Fenton No. 109  Fenton/Genesee 7:00P.M 1st Wed  65
Holly No. 134  Holly/Oakland 7:00 P.M 1st Thu  64
Ortonville No. 339  Ortonville/Oakland 1st Tue Jan-Jun@ 7:30 PM / 1st Tue Sep-Dec@ 7:30 PM  126
Goodrich No. 548  Goodrich/Genesee 7:00 P.M 1st Tue  59
Grand Blanc No. 571  Grand Blanc/Genesee 7:00 P.M 1st Thu  114
BGP/DDI District: 21
Evergreen No. 9  Saint Clair/St Clair 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  64
Pine Grove No. 11  Marysville/St Clair 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  61
Port Huron No. 58  Port Huron/St Clair 1st Thu Monthly@ 7:30 PM  182
S. Ward No. 62  Smiths Creek/St Clair 7:30 P.M 2nd Thu  49
Brockway No. 316  Yale/St Clair 2nd Thu Monthly@ 7:30 PM  41
Smith's Creek No. 491  Smiths Creek/St Clair 7:30 P.M 1st Mon  73
Marysville No. 498  Marysville/St Clair 7:30 P.M. 1st Thu  109
BGP/DDI District: 22
Stony Creek No. 5  Rochester/Oakland 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  124
Romeo No. 41  Romeo/Macomb 1st Thu Monthly@ 7:00 PM  76
Orion No. 46  Lake Orion/Oakland 1st Tue Monthly@ 7:00 PM  101
Utica-Macomb No. 64  Ray/Macomb 7:30 P.M 1st Tue  176
Oxford No. 84  Lake Orion/Oakland 7:30 P.M 1st Mon  53
Richmond No. 187  Richmond/Macomb 7:30 P.M 1st Thu  82
Corinthian No. 241  Rochester/Oakland 1st Mon Monthly@ 7:00 PM  80
BGP/DDI District: 23
Pontiac No. 21  Auburn Hills/Oakland 1st Fri Monthly@ 7:30 PM  107
Birmingham No. 44  Bloomfield Hills/Oakland 1st Thu Monthly@ 7:30 PM  200
Commerce No. 121  Walled Lake/Oakland 7:00 PM 2nd Thu  112
Milford No. 165  Milford/Oakland 7:30 P.M 1st Tue  61
Ferndale No. 506  Bloomfield Hills/Oakland 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  48
Roosevelt No. 510  Auburn Hills/Oakland 7:00 P.M 1st Thu  67
Walled Lake No. 528  Walled Lake/Oakland 7:00 P.M 1st Wed  87
BGP/DDI District: 24
Royal Oak No. 464  Madison Heights/Oakland 7:30 P.M. 1st Tue  222
Troy-Highland No. 468  Troy/Oakland 7:30 P.M 1st Tue  78
Berkley No. 536  Berkley/Oakland 7:00 P.M 1st Mon  334
Center Line No. 550  Madison Heights/Macomb 7:00 P.M 1st Wed  260
Northwood-Ancient Craft No. 551  Madison Heights/Oakland 7:00 P.M 1st Thu  155
Trelum No. 552  Troy/Oakland 7:00 P.M 1st Thu  69
Eureka North Warren No. 594  Troy/Oakland 7:00 P.M 1st Mon  173
BGP/DDI District: 25
Mount Clemens No. 6  Mount Clemens/Macomb 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  169
Composite No. 499  Roseville/Macomb 7:00 P.M 1st Wed  144
Roseville No. 522  Roseville/Macomb 7:30 P.M 1st Thu  324
Jefferson No. 553  Saint Clair Shores/Macomb 7:30 P.M 1st Thu  272
BGP/DDI District: 26
Plymouth Rock No. 47  Plymouth/Wayne 1st Thu Monthly@ 7:00 PM  210
Farmington No. 151  Farmington/Oakland 7:30 P.M 2nd Mon  94
Livonia United No. 152  Livonia/Wayne 1st Wed Monthly 7:00pm  506
Northville No. 186  Northville/Wayne 7:30 P.M 2nd Mon  111
Olive Branch No. 542  Garden City/Wayne 7:30 P.M 1st Fri  289
Architect-University No. 569  Garden City/Wayne 7:30 P.M 1st Thu  126
Lola Valley No. 583  Livonia/Wayne 1st Tue Monthly@ 7:00 PM  118
Garden City No. 587  Garden City/Wayne 7:00 P.M 1st Tue  228
BGP/DDI District: 27
Myrtle No. 89  Belleville/Wayne 7:00 P.M 1st Thu  147
Wayne No. 112  Westland/Wayne 7:30 P.M. 2nd Mon  530
Dearborn No. 172  Dearborn/Wayne 7:00 P.M 2nd Mon  180
Wolverine No. 484  Lincoln Park/Wayne 7:00 P.M 1st Mon  104
Lincoln Park - Ionic No. 539  Lincoln Park/Wayne 7:00 P.M 1st Tue  274
Solomon's Key No. 580  Allen Park/Wayne 1st Thu Monthly@ 7:30 PM  234
JJJ Gourgas No. 602  Dearborn/Wayne 2nd Tues@6:30pm  20
BGP/DDI District: 28
Trenton-Wyandotte No. 8  Trenton/Wayne 1st Wed Monthly@ 7:00 PM  223
Monroe No. 27  Monroe/Monroe 2nd Wed Monthly@ 7:00 PM  157
Hiram No. 110  Flat Rock/Wayne 1st Mon Monthly@ 7:30 PM  200
Findlater No. 475  Trenton/Wayne 1st Thu Monthly@ 7:00 PM  157
West Gate-Cyrus No. 520  Trenton/Wayne 7:00 P.M 1st Tues  119
Golden Ark No. 595  Taylor/Wayne 7:00 P.M 1st Mon  270
BGP/DDI District: 29
Zion No. 1  Detroit/Wayne 1st Wed Monthly@ 7:00 PM  223
Detroit No. 2  Detroit/Wayne 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  217
Union of S.O. No. 3  Detroit/Wayne 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  126
Ashlar No. 91  Detroit/Wayne 7:00 P.M 1st Thu  103
Palestine No. 357  Detroit/Wayne 6:30 P.M 1st Thu  114
Sojourners No. 483  Detroit/Wayne 7:00 P.M 1st Thu  113
Michigan Lodge of Research and Information No. 1001  Detroit/Wayne 4th Sat - JanMarJunSepNov  2
BGP/DDI District: 30
Phoenix No. 13  Ypsilanti/Washtenaw 2nd Tue Monthly@ 7:00 PM  235
Blanchard No. 102  Petersburg/Monroe 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  30
Saline No. 133  Saline/Washtenaw 7:30 P.M 1st Tue  55
Ann Arbor-Fraternity No. 262  Ann Arbor/Washtenaw 1st Wed Jan-Jun@ 7:00 PM / 1st Mon Sep-Dec@ 7:00 PM  261
Milan No. 323  Milan/Washtenaw 7:30 P.M 1st Wed  62
Samaria No. 438  Samaria/Monroe 7:30 P.M 1st Wed  87
BGP/DDI District: 31
Howell No. 38  Howell/Livingston 1st Wed Monthly@ 7:00 PM  111
Livingston No. 76  Pinckney/Livingston 7:30 P.M 1st Tue  116
Stockbridge No. 130  Stockbridge/Ingham 7:00 P.M 1st Thu  40
Fowlerville No. 164  Fowlerville/Livingston 7:30P.M 2nd Tue  53
Brighton No. 247  Brighton/Livingston 7:30 P.M 1st Thu  146
South Lyon No. 319  South Lyon/Oakland 7:30 P.M 1st Wed  74
BGP/DDI District: 32
Tecumseh No. 69  Tecumseh/Lenawee Last Thu @ 6:30pm  123
Fairfield No. 125  Adrian/Lenawee 7:30 P.M 1st Mon  70
Manchester No. 148  Manchester/Washtenaw 7:30 P.M 1st Mon  89
Olive No. 156  Chelsea/Washtenaw 2nd Mon Monthly@ 7:00 PM  49
Clinton No. 175  Clinton/Lenawee 7:30 P.M 3rd Wed  98
Palmyra No. 184  Palmyra/Lenawee 7:30 P.M 1st Wed  69
BGP/DDI District: 33
Jackson No. 17  Michigan Center /Jackson 2nd Thu 7:30 P.M.  175
Excelsior No. 116  Grass Lake/Jackson 7:30 P.M 1st Wed  29
Brooklyn No. 169  Brooklyn/Jackson 7:30 P.M 3rd Wed  75
Napoleon No. 301  Napoleon/Jackson 7:00 P.M 1st Tue  77
Cement City No. 435  Cement City/Lenawee 7:30 P.M 2nd Tue  41
BGP/DDI District: 34
St. Albans No. 20  Marshall/Calhoun 1st Thu Monthly@ 7:30 PM  68
Humanity No. 29  Homer/Calhoun 1st Tue Monthly@ 8:00 PM  53
Hillsdale No. 32  Hillsdale/Hillsdale 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  129
Hamilton No. 113  Moscow/Hillsdale 8:00 P.M 2nd Wed  14
Parma No. 183  Parma/Jackson 7:30 P.M 2nd Tue  36
Horton No. 293  Horton/Jackson 7:30 P.M 2nd Thu  40
BGP/DDI District: 35
Lansing No. 33  Lansing /Ingham 3rd Mon Monthly@ 7:30 PM  124
Williamston No. 153  Williamston/Ingham 7:30 p.m. 1st Wed  56
Grand Ledge No. 179  Grand Ledge/Eaton 7:30 P.M 1st Wed  83
Okemos No. 252  Okemos/Ingham 7:00 P.M 1st Thu  88
Wacousta-DeWitt No. 359  Wacousta/Clinton 7:30 P.M 1st Thu  70
Mulliken No. 412  Mulliken/Eaton 8:00 P.M 1st Tue  36
East Lansing No. 480  Lansing/Ingham 7:30 P.M 2nd Mon  69
Pythagoras Lodge of Research and Information No. 1003  Lansing/Ingham 3rd Sat, JanAprJulNov  27
BGP/DDI District: 36
Mason No. 70  Mason/Ingham 7:30 P.M 1st Wed  168
Charlotte No. 120  Charlotte/Eaton 7:30 P.M 1st Thu  120
Springport No. 284  Springport/Jackson 7:00 P.M 1st Mon  70
Kalamo No. 327  Kalamo/Eaton 7:30 P.M 1st Thu  46
Potterville No. 367  Potterville /Eaton 7:00 PM 1st Mon  28
Brookfield No. 439  Charlotte/Eaton 7:30 P.M 1st Tue  27
Dimondale No. 449  Dimondale/Eaton 7:30 P.M 1st Wed  25
BGP/DDI District: 37
Battle Creek No. 12  Battle Creek/Calhoun 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  87
Hastings No. 52  Hastings/Barry 7:30 p.m. 1st Wed  146
Bedford No. 207  Bedford/Calhoun 7:30 P.M 1st Wed  99
Hickory No. 345  Hickory Corners/Barry 7:30 P.M 2nd Tue  36
R C Hatheway No. 387  Caledonia/Kent 7:30 P.M 2nd Thu  45
Ira A. Beck No. 503  Battle Creek/Calhoun 1st Thu Monthly @ 7 p.m.  134
BGP/DDI District: 38
Tyre No. 18  Coldwater/Branch 1st Tuesday @ 7:30 p.m.  117
Colon No. 73  Colon/St Joseph 7:00 PM 3rd Tue  56
Mendon No. 137  Mendon/St Joseph 7:30 P.M 2nd Thu  31
Mystic No. 141  Bronson/Branch 2nd Tue Monthly@ 7:30 PM  33
Athens No. 220  Athens/Calhoun 7:30 P.M 1st Thu  56
Sherwood No. 421  Sherwood/Branch 7:30 P.M 2nd Mon  44
BGP/DDI District: 39
Kalamazoo-Anchor No. 22  Schoolcraft/Kalamazoo 1st Mon Monthly@ 7:30 PM  96
Three Rivers-Mount Hermon No. 24  Three Rivers/St Joseph 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  80
Siloam No. 35  Constantine/St Joseph 1st Tue Monthly@ 7:30 PM  40
Meridian Sun Eagle No. 49  Sturgis/St Joseph 1st Mon Mar-Dec@ 7:00 PM / 1st Mon  75
Schoolcraft No. 118  Schoolcraft/Kalamazoo 7:30 PM 2nd Mon  63
Volinia-Marcellus No. 227  Marcellus/Cass 1st Thu Monthly@ 7:30 PM  44
Portage-Brady No. 340  Schoolcraft/Kalamazoo 7:30 P.M 2nd Thu  66
BGP/DDI District: 40
St. Joseph Valley No. 4  Niles/Berrien 1st Tue Monthly@ 7:00 PM  147
Peninsular No. 10  Dowagiac/Cass 1st Mon Monthly@ 7:30 PM  85
Buchanan No. 68  Buchanan/Berrien 7:30 P.M 3rd Mon  48
St. Peters No. 106  Edwardsburg/Cass 7:00 P.M 2nd Tue  51
Three Oaks No. 239  Three Oaks/Berrien 7:30 P.M 1st Mon  73
Vandalia No. 290  Union/Cass 7:00 P.M 1st Mon  45
BGP/DDI District: 41
Paw Paw-Lawton No. 25  Paw Paw/Van Buren 2nd Tue Monthly@ 7:30 PM  88
Coloma No. 162  Coloma/Berrien 7:30 P.M 1st Thu  100
Bloomingdale-Hudson No. 221  Bloomingdale/Van Buren 2nd Fri Monthly  31
Mattawan No. 268  Mattawan/Van Buren 7:30 P.M 1st Wed  50
Lake Shore No. 298  Benton Harbor/Berrien 7:30 1st Mon  94
St. Joseph No. 437  Benton Harbor/Berrien 7:00 P.M 1st Tue  79
BGP/DDI District: 42
Allegan No. 111  Allegan/Allegan 7:30 P.M 2nd Wed  21
Star of the Lake No. 158  South Haven/Van Buren 7:30 P.M 1st Tue  63
Unity No. 191  Holland/Ottawa 7:30 P.M 2nd Wed  77
Dutcher No. 193  Fennville/Allegan 7:30 P.M 1st Thu  25
Saugatuck No. 328  Fennville/Allegan 1st Wed Monthly@ 7:30 PM  44
Fidelity No. 513  Otsego/Allegan 7:00 PM 1st Tue  103